SIEMENS SEMI TEXAS INSTRUMENTS SEMI TPS3110K33DBVTG4
PRICE/EA (MIN PURCH= 250) IC, SUPERVISORY CIRCUIT 2 A 3.3V SOT23-6 THRESHOLD VOLTAGE:2.941V NO. OF SUPERVISORS / MONITORS:2 S