SIEMENS SEMI TEXAS INSTRUMENTS SEMI TPS3801E18DCKRG4
PRICE/EA (MIN PURCH= 3000) IC, VOLTAGE SUPERVISOR, 18 A, 4V, SC70-5 THRESHOLD VOLTAGE:1.71V NO. OF SUPERVISORS / MONITORS:1 S