SIEMENS SEMI TEXAS INSTRUMENTS SEMI TPS3125J18DBVR
PRICE/EA (MIN PURCH= 3000) IC, MPU SUPERVISOR, 18 A, 3.3V, SOT23-5 THRESHOLD VOLTAGE:1.62V NO. OF SUPERVISORS / MONITORS:1 SU