SIEMENS SEMI TEXAS INSTRUMENTS SEMI TPS3306-15DGKRG4
PRICE/EA (MIN PURCH= 2500) IC, CPU SUPERVISORY CKT 15 A, 6V, MSOP-8 THRESHOLD VOLTAGE:2.93V NO. OF SUPERVISORS / MONITORS:2 S