SIEMENS SEMI TEXAS INSTRUMENTS SEMI TPS3306-18D
MPU SUPERVISER 1.8V, 3306, SOIC8 THRESHOLD VOLTAGE:1.68V NO. OF SUPERVISORS / MONITORS:2MONITORS SUPPLY VOLTAGE MIN:2.7V