SIEMENS SEMI TEXAS INSTRUMENTS SEMI TPS3306-15D
PRICE/EA (MIN PURCH= 225) - IC, CPU SUPERVISORY CKT 15 A, 6V, 8-SOIC THRESHOLD VOLTAGE:2.93V NO. OF SUPERVISORS / MONITORS:2