SIEMENS SEMI TEXAS INSTRUMENTS SEMI TPS3126E18DBVTG4
PRICE/EA (MIN PURCH= 500) IC, MPU SUPERVISOR, 18 A, 3.3V, SOT23-5 THRESHOLD VOLTAGE:1.71V NO. OF SUPERVISORS / MONITORS:1 SUP